Firma Computerowiec istnieje na rynku od 2001 r.

Zajmujemy się sprzedażą odnowionego
i nowego sprzętu IT, takiego jak serwery, komputery PC, laptopy, monitory oraz różnorodne akcesoria. Jako certyfikowana firma zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług serwisowych, począwszy od naprawy i czyszczenia komputerów stacjonarnych czy laptopów, skończywszy na konfiguracji i naprawie serwerów.

Usługi serwisowe

Wykonujemy różnego rodzaju usługi serwisowe w zależności od potrzeb
i oczekiwań klienta, pracując
z profesjonalnym sprzętem każdej marki
(tj. HP, Dell czy Lenovo). Duży magazyn oraz
8 stanowisk serwisowych umożliwiają nam naprawę i doposażenie każdego komputera czy serwera. Zgrany i doświadczony zespół serwisantów dba o krótki czas realizacji zlecenia oraz oferuje klientom najwyższej jakości obsługę, w tym krótkie przeszkolenie
z obsługi komputera/serwera.

Odległość dla nas to żadna przeszkoda! Działamy w systemie realizacji naprawy urządzenia, który polega na przesłaniu pocztą kurierską uszkodzonego sprzętu do serwisu. Posiadając profesjonalne zaplecze serwisowe oferujemy również naprawę na miejscu. Wystarczy zadzwonić i umówić termin naprawy w naszej siedzibie - naprawę/modernizację sprzętu
w sytuacji krytycznej wykonujemy w ciągu jednego dnia roboczego. W wyjątkowych sytuacjach łączymy się z naszymi klientami zdalnie, przy użyciu komunikatorów, aby zapewnić im fachowe wsparcie i serwis.

Kupując sprzęt u nas, nasz klient otrzymuje nie tylko przetestowany i gotowy do działania sprzęt, ale także udzielaną przez nas gwarancję i wsparcie techniczne.

Zajmujemy się naprawą/modernizacją:

• serwerów

• komputerów

• laptopów

• sprzętu sieciowego

Zapewniamy konkurencyjną cenę usługi serwisowej, która jest ustalana z klientem przed jej wykonaniem.

Formularz zgłoszeniowy