Windows 10

Kontakt

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij


Reanimacja serwera

Wysyłka

VAT 0%

NETAPP 4-PORT 10GB/S PCI-E HBA ADAPTER +4xGBIC Zobacz większe

NETAPP 4-PORT 10GB/S PCI-E HBA ADAPTER +4xGBIC

111-00626+A3

Używane

1 600,00 zł brutto (23% VAT)

Ostatnie egzemplarze!



    NETAPP QUAD-PORT 10GB/S


    FIBRE CHANNEL SERVER ADAPTER HBA


    FULL PROFILE

    +

    4GBIC finisar FTLF8528P2BNV 8G SFP+
    Moduł SFP+; 850nm; 150m; 8Gb Fibre Channel
    Złącze     Optyczne, LC duplex
    Długość fali     850nm
    Okablowanie     Światłowód wielomodowy 50/125μm
    Transfer danych     8,5 Gb/s




    PCI EXPRESS x 8 2.0

    4 x 10GbE SFP+ Ports 

    OBSLUGIWANE STANDARDY: IEEE 802.3ae,802.3ad, 802.1p, 802.1Q, 802.3x, 802.3z

    TUV: EN60950, EN60825, CE Mark, EN55022, CISPR22,EN55024, EN61000, FCC Part 15, Class A, RoHS






    100% SPRAWNY
    12 MIESIECY GWARANCJI
    FVAT

30 Inne produkty w tej samej kategorii: