Windows 10

Kontakt

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij


Reanimacja serwera

Wysyłka

VAT 0%

Nowy GBIC 3COM 1GB 850NM 1000BASE-SX 3CSFP91 Zobacz większe

GBIC 3COM 1GB 850NM 1000BASE-SX 3CSFP91

3CSFP91

Używane

25,00 zł brutto (23% VAT)

Ostatnie egzemplarze!

    GBIC 3COM

    1Gb 850nm FIBRE CHANNEL 1000BASE-SX


    P/N: 3CSFP91

    GWARANCJA: 12 MIESIECY
    FVAT

30 Inne produkty w tej samej kategorii: