Windows 10

Kontakt

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij


Reanimacja serwera

Wysyłka

VAT 0%

Nowy GBIC DELL INTEL 10Gb 850nm SFP+ 0R8H2F Zobacz większe

GBIC DELL INTEL 10Gb 850nm SFP+ 0R8H2F

0R8H2F AFBR-703DZ

Używane

130,00 zł brutto (23% VAT)

Ostatnie egzemplarze!



    GBIC DELL/ INTEL  10Gb/s 850nm SFP+ TRANSCEIVER



    DELL P/N: 0R8H2F

    INTEL P/N: AFBR-703DZ-IN2

    CONNECTIVITY TECHNOLOGY : WIRED
    CABLING TYPE : 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 10GBASE-SW
    DATA LINK PROTOCOL : GIGABIT ETHERNET, 10 GIGABIT ETHERNET
    DATA TRANSFER RATE : 10.3 GBPS
    OPTICAL WAVE LENGTH : 850 NM
    MAX TRANSFER DISTANCE : 980 FT

    GWARANCJA: 12 MIESIECY
    FVAT

30 Inne produkty w tej samej kategorii: