Windows 10

Kontakt

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij


Reanimacja serwera

Wysyłka

VAT 0%

GBIC HP 10Gb SR SFP+ Fibre Transceiver 455885-001 Zobacz większe

GBIC HP 10Gb SR SFP+ Fibre Transceiver 455885-001

455885-001

Używane

123,00 zł brutto (23% VAT)

Ten produkt nie występuje już w magazynie

    GBIC HP SR SFP+

    10Gb/s 850nm TRANSCEIVER



    HP P/N: 455885-001

    Hot-pluggable SFP+ transceiver module
    10GBASE-SR 10G Ethernet
    10.3 Gbps bi-directional data links
    Multimode Fiber (MMF)
    850nm wavelength
    Up to 300m reach
    Duplex LC Connector
    Digital Diagnostics (DDM)

    GWARANCJA: 12 MIESIECY
    FVAT

30 Inne produkty w tej samej kategorii: