ZASILACZ HUAWEI 600W PAC-600WA-B 12V 50A SERIA S5720-HI S5730 S6720-HI
Indeks: PAC-600WA-B 600W
Stan: Używane
Na wyczerpaniu (2 szt.)
Ostatnie sztuki w magazynie
Brutto
ZASILACZ HUAWEI 600W
MODEL: PAC-600WA-B
MOC ZASILACZA: 600W
NAPIĘCIE WEJŚCIOWE AC: 100 - 240 V
CZĘSTOTLIWOŚĆ WYJŚCIOWA AC: 50 - 60 Hz
MAKS. NATĘŻENIE PRĄDU: 50A
NAPIĘCIE WYJŚCIOWE DC: 12V