ZASILACZ ŁADOWARKA DELL 19.5V 3.34A 65W KABEL YD637 LA65NS1-00
Indeks: 0YD637 LA65NS1-00
Stan: Używane
Na wyczerpaniu (2 szt.)
Ostatnie sztuki w magazynie
Brutto
ORYGINALNY ZASILACZ / ŁADOWARKA DELL
DELL P/N:YD637
MOC ZASILACZA: 65W
WEJŚCIE: 100-240V-1.5A  50-60Hz
NAPIĘCIE: 19.5 V
RODZAJ WTYKU: okrągły z pinem (7.4-5.0mm) +KABEL
100% SPRAWNY