ZASILACZ 350W S15-350P1A HP ML30 GEN9 815108-501
Indeks: 821244-001
Stan: Używane
Na wyczerpaniu (1 szt.)
Ostatnie sztuki w magazynie
Brutto
ZASILACZ CHICONY
DO SERWERA HP ML30 GEN9
Z OKABLOWANIEM
HP P/N: 815108-501
SPARE: 821244-001
MODEL: S15-350P1A
MANUFACTURER: HP
PART NUMBER: 821244-001
COMPATIBILITY: HPE PROLIANT ML30 G9 ( GEN9 )
FORM FACTOR: ATX NON HOT PLUG ( NON REDUNDANT )
WATTAGE: 350W
INPUT RANGE: 100-240V 5A 50-60HZ
OUTPUT:
+3.3 - 10.0A
+5.0V - 15.0A ( 108W )
+12V ( V1 / V2 ) - 18.0A
+5.0VSB - 2.0A
ADDITIONAL INFORMATION: E-STAR 2.0
100% SPRAWNY