ZASILACZ 500W HP DPS-500AB-3 DL160 G8 622381-101
Indeks: DPS-500AB-3 A
Stan: Używane
Na wyczerpaniu (1 szt.)
Ostatnie sztuki w magazynie
Brutto
ZASILACZ HP 500W HSTNS-PD27
HP P/N: 622381-101
MODEL: DPS-500AB-3 A
TOTAL OUTPUT POWER 500W
DO SERWERA HP DL160 G8
MANUFACTURER: HP
PART NUMBER: 622381-101
COMPATIBILITY: HP PROLIANT DL160 G8 ( GEN8 )
FORM FACTOR: HOT PLUG ( REDUNDANT )
PERFORMANCE
WATTAGE: 500W
INPUT RANGE: 100-120V 10A 47-63HZ / 200-240V 5A 47-63HZ
OUTPUT:
+3.3V - 13.0A,
+12.0V - 35.0A,
+5.0V - 15.0A,
+5VAUX - 3.0A
100% SPRAWNY