Indeks: PA1050-190T1A237
Stan: Używane
Na wyczerpaniu (1 szt.)
Ostatnie sztuki w magazynie
Brutto
ZASILACZ / ŁADOWARKA 3M
MODEL: PA1050-190T1A237
P/N: 78-8150-0834-3
BEZ KABLA ZASILAJĄCEGO
Moc: 50W
Napięcie wejściowe 100-240V 50-60Hz 1.8A
Napięcie wyjściowe 19V 2.37A
Wtyk: 5.5mm x 2.5mm
Stan: Używane
100% SPRAWNY