Indeks: ADP-180MB D
Stan: Używane
Na wyczerpaniu (5 szt.)
Brutto
ORYGINALNY ZASILACZ / ŁADOWARKA DELL
19.5V 9.23A 180W
BEZ KABLA ZASILAJĄCEGO
MODEL: ADP-180MB D
DELL P/N: 0WW4XY
Moc [W]: 180W
Napięcie wejściowe 100-240V 2.34A 50-60Hz
Napięcie wyjściowe 19.5V 9.23A
Wtyk : 7.4mm x 5.0mm okrągły z pinem w środku
Stan: Używane
100% SPRAWNY