KLATKA+ 2x ZASILACZ 350W EMACS ZIPPY R2G-6350P
Indeks: R2G-6350P 11582
Stan: Używane
Na wyczerpaniu (1 szt.)
Ostatnie sztuki w magazynie
Brutto
KLATKA
+ 2x ZASILACZ PRZEMYSŁOWY 350W EMACS ZIPPY
MODEL: R2G-6350P
Z OKABLOWANIEM
Marka: EMACS ZIPPY
Type: POWER SUPPLY
Rodzaj zasilacza: Przemysłowe, Redundant, 2U, ATX
Connectors: ATX 20-pin, ATX12V 4-pin, 2x MOLEX,  1x 2-pin
Napięcie wyjściowe DC:
-12 V, +5 V, +12 V, +3.3 V, +5 VSB
Moc wyjściowa: 350
Typ napięcia wejściowego: AC
100% SPRAWNY