Indeks: 0D846D DA210PE1-00
Stan: Używane
W magazynie (6 szt.)
Brutto
ORYGINALNY ZASILACZ ŁADOWARKA DELL 19,5V 10,8A 210W
BEZ KABLA ZASILAJĄCEGO
MODEL: DA210PE1-00
DELL P/N: 0D846D
Moc [W]: 210W
Wejście: 100-240V 50-60Hz
Wyjście: 19,5V 10,8A
Wtyk: 7.4-5.0 mm
100% SPRAWNY