ZASILACZ POE UBIQUITI GP335-240-050 2xRJ-45 12W 24V 0.5A KABEL ZASILAJĄCY
Indeks: GP335-240-050
Stan: Używane
Na wyczerpaniu (1 szt.)
Ostatnie sztuki w magazynie
Brutto
ZASILACZ POE UBIQUITI
24V 0.5A 12W
Z KABLEM ZASILAJĄCYM
MODEL: GP335-240-050
PORTY: 2xLAN (1x POE, 1x LAN)
PRĘDKOŚĆ TRANSFERU DANYCH: 10/100/1000Mbps
OUTPUT POWER: 12W
ZGODNY ZE STANDARDAMI PRZEMYSŁOWYMI: IEEE 802.3af
ZASILANIE: 100 - 240V, 50/60 Hz 0.3A
100% SPRAWNY