ZASILACZ POE UBIQUITI UBI-POE-24-5 2xRJ-45 12W 24V 0.5A KABEL ZASILAJĄCY
Indeks: UBI-POE-24-5
Stan: Używane
Na wyczerpaniu (4 szt.)
Brutto
ZASILACZ POE UBIQUITI
24V 0.5A 12W
Z KABLEM ZASILAJĄCYM
MODEL: UBI-POE-24-5
PORTY: 2xLAN (1x POE, 1x LAN)
PRĘDKOŚĆ TRANSFERU DANYCH: 10/100/1000Mbps
OUTPUT POWER: 24W
ZGODNY ZE STANDARDAMI PRZEMYSŁOWYMI: IEEE 802.3af
ZASILANIE: 100 - 240V, 50/60 Hz 0.5A
100% SPRAWNY