WENTYLATOR CHŁODZĄCY AVC DC 12V 2.85A BA10033B12S 3PIN
Indeks: BA10033B12S
Stan: Używane
Na wyczerpaniu (1 szt.)
Ostatnie sztuki w magazynie
Brutto
WENTYLATOR AVC
PRĄD: 2,85A
NAPIĘCIE: DC12V
MODEL: BA10033B12S
ROZMIAR WENT: 97x97x33MM