PAMIEC KINGSTON 2GB 2RX8 5300F KVR667D2D8F5K2/4G
Indeks: KVR667D2D8F5K2/4G
Stan: Używane
Na wyczerpaniu (2 szt.)
Ostatnie sztuki w magazynie
Brutto
Producent
Inny
Typ Ram
DDR2
Pełna specyfikacja
FIRMOWA SERWEROWA PAMIEC RAM
KINGSTON 2GB 2RX8 PC2-5300F DDR2 ECC FB-DIMM
P/N: KVR667D2D8F5K2/4G
Producent: KINGSTON
PN: KVR667D2D4F5K2/4G
Pojemność: 4GB
Ilość pinów: 240
Taktowanie pamięci : 667MHz
Kontrola błędów : ECC
Rodzaj : Buforowany DIMM (FB-DIMM)
Klasyfikacja : 2Rx8
Napięcie pamięci : 1.8 V