SWITCH UBIQUITI US-24-250W 24x1GB PoE+ 2xSFP USZY
Indeks: US-24-250W
Stan: Używane
Na wyczerpaniu (4 szt.)
Brutto
Producent
UBIQUITI
Liczba portów
24
Rodzaj portów dominujących
RJ-45
Zasilanie PoE
PoE+ 802.3at do 30W
Zarządzalny
Tak
Pełna specyfikacja
SWITCH UBIQUITI UniFi US-24-250W
24x 1GB PoE+, 2x SFP
MODEL: US-24-250W
Z USZAMI/ MOCOWANIEM RACK
+ KABEL ZASILAJĄCY
Typ przełącznika: Zarządzany
Zarządzanie: strona www
Prędkość transmisji danych: 100/1000/10000Mbps
Porty RJ-45: 24
Porty SFP 1GB: 2
Obsługa 10G: Nie
Obsługa VLAN: Tak
Przepustowość rutowania/przełączania: 52Gbit/s
Przepustowość: 38,7Mpps
Obsługa PoE/ PoE+: Tak
Standardy PoE:
PoE 802.3af (PSE) do 15.4W
PoE+ 802.3at (PSE) do 30W
Porty zasilane PoE: 24
Łączna moc zasilanych urządzeń: 250W
Układ: 1U
Wymiary: 48,5cm x 28,5cm x 4.4cm (szerokość, głębokość, wysokość)
12 MIESIĘCY GWARANCJI
FVAT
Producent
UBIQUITI
Liczba portów
24
Rodzaj portów dominujących
RJ-45
Zasilanie PoE
PoE+ 802.3at do 30W