Windows 10

Kontakt

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij


Reanimacja serwera

Wysyłka

VAT 0%

 GBIC CHELSIO 10GB SR SFP+ 850NM FTLX8571D3BCL-CL Zobacz większe

GBIC CHELSIO 10GB SR SFP+ 850NM FTLX8571D3BCL-CL

FTLX8571D3BCL-CL

Używane

120,00 zł brutto (23% VAT)

Ostatnie egzemplarze!

    GBIC CHEL 10GB SFP+ TRANSCEIVER MODUL SHORT WAVE 850NM

    MODEL: FTLX8571D3BCL-CL

    CHELSIO P/N: 260-0012-00

    CONNECTOR: Fibre LC Duplex

    TYPE: SFP+

    GWARANCJA: 12 MIESIECY

    FVAT

30 Inne produkty w tej samej kategorii: