Windows 10

Kontakt

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij


Reanimacja serwera

Wysyłka

VAT 0%

Nowy GBIC CISCO SFP-10G-SR 10-2415-03 10GB SFP Zobacz większe

GBIC CISCO SFP-10G-SR 10-2415-03 10GB SFP

10-2415-03

Używane

80,00 zł brutto (23% VAT)



    GBIC CISCO  SFP-10G-SR

    10GBASE-SR SFP Module



    MPN: 10-2415-03 SFP-10G-SR
    Product Brand: Cisco
           

    Form Type     SFP+  
       Max Data Rate     10.3125Gbps
    Wavelength     850nm   
     Max Cable Distance     300m over OM3 MMF
    Interface     LC duplex     
    Optical Components     VCSEL 850nm
    Cable Type     MMF  
       DOM Support     Yes
    TX Power     -6~-1dBm
        Receiver Sensitivity     < -11.1dBm
    Commercial Temperature Range     0 to 70°C (32 to 158°F



    GWARANCJA: 12 MIESIECY
    FVAT

30 Inne produkty w tej samej kategorii: